kanada-gocmenlik ile Etiketli Sayfalar


Amerikada Maaşlı Turizm Stajı


AMERİKADA MAAŞLI TURİZM STAJI NEDİR: 

Turizm fakülterinden mezun adayların, Amerikada 12 ay süre ile yerleştirildikleri turizm, gastronomi, resepsiyon, garsonluk gibi alanlarda tecrübelerini artırabilecekleri staj tipidir. Çok ileri seviyede ingilizce gerektirir. Turizm stajı maaşlıdır ve süresi 12 ay ile sınırlıdır.

AMERİKADA MAAŞLI STAJ PROGRAMLARININ SÜRESİ:

12 ay.

YURTDIŞI MAAŞLI STAJ HANGİ ÜLKELERDEDİR:

Amerika - Kanada   

SİTEYE GİDİNİZ

 


Devamını Oku

Kanada'ya Göçmenlik


KANADA'YA GÖÇMENLİK NEDİR?

Türkiye ofisleri ve Kanada’nın Quebec eyaletinde uzman kadrosuyla aktif olarak faaliyet gösteren firmamız Kanada’ya göçmenlikte geniş bir yelpazede sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Firmamız tüm vize ve göçmenlik başvurularında, öğrenim, çalışma ya da yatırım amaçlı adaylarımızın en doğru tercihi yapmalarında uzman danışmanlığıyla iddialı rehberinizdir. Kanada Göçmenlik Danışmanları Düzenleme Kurulu’na (ICCRC) üye olan firmamız, başvurularınızın her aşamasında bilinçli ve etkin bir şekilde Kanada’nın Federal ve Eyalet hükümetleri katında sizleri temsil etmektedir. 

KANADA'YA GÖÇMENLİK İÇİN BAŞVURU SÜRESİ :

Kanada'ya göçmen olarak gitmek isteyen adaylarımız, ofislerimize yıl boyunca kayıt yaptirabilmektedirler. Adaylarımızın, Kanada Göçmenlik konusunda ofislerimizde veya telefon ile yaptığımız bilgilendirmeyi takiben, ÖN DEĞERLENDİRME FORMU muzu doldurmaları gerekmektedir. Bilgileriniz uzman kadromuz tarafından incelendikten sonra Kanada ofisimiz ..
Devamını Oku

© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.