ingiltere-lise ile Etiketli Sayfalar


Neden Poseidon?


Yurtdışı Lise Eğitimi - Neden Poseidon?

Poseidon olarak, kendileri de ortaokul ve lise yıllarında yurtdışında eğitim görmüş ve yaşamış personeli ile, öğrencilerimizin ve velilerimizin her aşamada güvenilir bir danışman firmadan ne beklemesi gerektiğinin bilincinde olarak hizmet vermekteyiz. 

Türk öğrencilerimiz için yurtdışı eğitim fırsatlarını kendilerine açıklamak, her bir öğrencimizin kişisel durumlarına uygun olan alternatifleri sunmak birinci hedefimizdir. Türkiye’de özel kolejlerde veya liselerde eğitim görmek ile Amerika, İngiltere veya Kanada’da bir lise yılı eğitim görmek arasında fiyat farkı neredeyse kalmamış olmakla birlikte, çocuklarınızı erken yaşlarında yurtdışına göndererek onlara yapılabilecek en büyük yatırımlardan bir tanesini yapmış olursunuz. Yurtdışında öğrenci yerleştirdiğimiz tüm liselerin müfredatları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kabul edildiği için Lise 8, 9,10,11 veya 12 inci sınıfı yurtdışında okuyan öğrencilerimiz Türkiyeye döndüklerinde yıl kaybetmemektedirler. 

Poseidon yurtdışı eğitim koçluğumuz genellikle öğrencilerimizin henüz lise yıllarında eğitimleri devam ederken başlar. Velilerimizi, çocuklarının lise yıllarının ne kadar başlarındayken bilgilendirmeye başlarsak, çocuklarımız için ilerleyen yıllarda ..
Devamını Oku


İngilterede Özel Lise


İNGİLTEREDE LİSE EĞİTİMİ NEDİR: 

8 inci sınıftan itibaren lise eğitiminizi İngiltere'de tamamlayarak hem üniversite eğitimi göreceğiniz ülkenin eğitim sistemine erken yaşlarda uyum sağlayabilir hem de genç yaşlarınızda böylesine güzel bir tecrübe sahibi olabilirsiniz. 

KANADADA LİSE EĞİTİMİ SÜRESİ:

İngilterede 1 dönem (yaklaşık 4 ay), 2 dönem, 1 akademik yıl ve takip eden lise yılları boyunca sürdürebilirsiniz.

YURTDIŞI LİSE EĞİTİMİ HANGİ ÜLKELERDEDİR:

İngiltere - Amerika - Kanada - Avustralya.

SİTEYE GİDİNİZ


Devamını Oku

İngilterede Lise Eğitimi


İngilterede Lise Eğitimi

ingiltere lise programımız, size İngiltere'de en az bir yıl yaşayarak ufkunuzu ve vizyonunuzu genişletme fırsatı sunmaktadır. İngiltere'nin farklı eğitim sistemi ve sosyal hayatı, kişisel gelişiminiz açısından Türkiye’de hiçbir zaman yaşayamayacağınız bir deneyimi edinmenizi sağlayacaktır. Uluslararası bir öğrenci olarak ayrıca, İngiltere'nin kültür ve geleneklerini deneyimleme fırsatını yakalayacak, yemeklerini tadacak ve İngiliz yaşıtlarınızın günlük yaşantılarını görme ve onların bir parçası olma ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Akademik lise yıllarınızdan birini İngiltere'de tamamlamak istediğiniz takdirde, Türkiye’deki müfredata göre almanız gereken derslerin yanı sıra, çeşitli sanat, spor ve sosyal içerikli dersler de alabilir ya da bunları yine okul bünyesinde bir ders dışı aktivitesi veya kulüp üyesi olarak da yapabilirsiniz.

İngilere'de en az 1 yıl lise eğitimi görerek,

- Unutamayacağınız bir yıl geçirebilir,
- Çok yüksek standartlarda eğitim alabilir,
- İngilizcenizi ana diliniz seviyesine getirebilir,
- İngiltere Üniversitelerinden çok kolay kabul alabilir,
- İngiltere Üniversitelerinden burs kazanabilir,
- İngiliz k&..
Devamını Oku

© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.